2023, június
- Több mint 6,5 millió alkalommal laktak jól a rászorulók tavaly a Tescónál keletkező élelmiszer-feleslegből (2023. 06. 27.)
- Száztíz új, környezetkímélő hulladékgyűjtő jármű Budapesten (2023. 06. 27.)
- Kötelező lesz otthon komposztálni (2023. 06. 27.)
- Tiszta Tisza akció – hírösszefoglalónk (2023. 06. 27.)
- 105 tonna hulladékot szedtek össze az utak mellől az országban – hírösszefoglalónk (2023. 06. 27.)
- A MOHU Mol biztos abban, hogy július 1-jén elrajtol a hulladékkoncesszió (2023. 06. 26.)
- Több tonnányi gumiabroncsból épített kerítést egy borsodi nő (2023. 06. 26.)
- Megújul a hulladékgazdálkodás Magyarországon (2023. 06. 26.)
- Hulladékgazdálkodás: a Mohu a rajtvonalon (2023. 06. 26.)
- A hazai energiaszükséglet 15 százalékát elő tudnánk állítani hulladékból (2023. 06. 26.)
- A Mol sem késéstől, sem a hulladékkoncesszió uniós vizsgálatától nem tart (2023. 06. 26.)
- Húszezer magyar dolgozó várja, összeomlik-e néhány nap múlva a hazai hulladékkezelés (2023. 06. 26.)
- Rendrakás Györgytelepen (2023. 06. 23.)
- PET-palack, gumiabroncs, állati tetem a szemétben (2023. 06. 23.)
- Illegális hulladéklerakók a tanyavilágban (2023. 06. 23.)
- Tisza-tavi PET-kupa: itt az értékelés – hírösszefoglalónk (2023. 06. 23.)
- Tisztázott egy részletet a hulladék-újrahasznosítási díjról a versenyhivatal (2023. 06. 23.)
- Július 1: itt az újabb változás, vége a kupakgyűjtésnek – hírösszefoglalónk (2023. 06. 22.)
- Indul a hulladék-razzia a magyar erdőkben (2023. 06. 22.)
- Újabb ponton írja át a kormány a hulladékkoncessziós szabályokat (2023. 06. 22.)
- Bírságra számíthat, aki nem odavaló hulladékot tesz le a debreceni szelektív szigeteknél (2023. 06. 22.)
- Laza a magyar környezetvédelmi szabályozás, nem kezeljük jól a veszélyes hulladékokat (2023. 06. 22.)
- Július elsejétől ugyanaz szállítja a hulladékot, mint aki korábban (2023. 06. 22.)
- Nem megy kukába a koncessziós hulladéktörvény – hírösszefoglalónk (2023. 06. 22.)
- A hulladékfeldolgozóban rosszul lettek az ellenőrök – hírösszefoglalónk (2023. 06. 21.)
- Szeptemberre vagy decemberre tolhatják az új hulladékrendszer indulását (2023. 06. 21.)
- Ez vár az önkormányzatokra július elseje után (2023. 06. 21.)
- Munkák Györgytelepen és a kamerák – hírösszefoglalónk (2023. 06. 21.)
- Nincs munkavállalói kockázat a Dél-Komnál Pécs alpolgármestere szerint (2023. 06. 21.)
- 123 köbméternyi illegálisan lerakott szeméttől szabadult meg Györgytelep (2023. 06. 20.)
- Hétfőtől szombatig nyitva lesz valamennyi hulladékudvar (2023. 06. 20.)