A Kazincbarcikai Járási Ügyészség hulladékgazdálkodás rendjének megsértése bűntett miatt állít bíróság elé egy asszonyt és két férfit. A nő családi házához szállíttatott 462 db, összesen több mint 3,6 tonna súlyú használt gumiabroncsot, és abból kerítést épített, 4-5 gumiabroncsot egy sorban egymásra rakva, rögzítés nélkül. A gumiabroncs nem veszélyes hulladék, de magántulajdonú ingatlanon nem tárolható.
A szokatlan esetről a 24.hu számolt be.