Kedves Kollégák!
Ma a Környezetvédelmi Világnap alkalmából közösen fákat ültettünk a Malomvölgyi-tónál. A kezdeményezéssel nemcsak környezetünk szebbé és zöldebbé tételéhez járultunk hozzá, hanem együtt is tettünk egy fenntarthatóbb jövőért.
Ezúton is köszönjük minden kollégának, aki részt vett a programon, lapátot ragadott, segített, vagy egyszerűen jelenlétével hozzájárult a jó hangulathoz! 💚
A mai napról készült fotókat megtaláljátok a következő útvonalon:
M:\_FOTÓARCHÍVUM\2026\Faültetés


