A hulladékgazdálkodási közszolgáltatásról és annak kötelező igénybevételéről szóló önkormányzati rendelet hatályon kívül helyezéséről szóló rendelet megalkotása volt többek között Pécs közgyűlésének egyik napirendi pontja tegnap. Ruzsa Csaba alpolgármester induklása szerint, idézzük: július 1-től a MOL/MOHU végzi a hulladékgazdálkodást, ezért van szükség a rendelet hatályon kívül helyezésére. Az ügyben a közgyűlés megszavazta az előterjesztést, ám Topán László képviselő rákérdezett: milyen változásra számíthatnak a Dél-Kom munkavállalói? Ruzsa csaba mindenkit megnyugtatott, hogy, idézzük: munkavállalói kockázatot nem látunk sem a Biokomnál, sem a Dél-Komnál. A közgyűlés jegyzőkönyve a PécsMa tegnap délutáni kiadásában, Nimmerfroh Ferenc szerkesztésében olvasható el. Képünkön: Ruzsa Csaba.
