Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Nincs munkavállalói kockázat a Dél-Komnál Pécs alpolgármestere szerint | Dél-kom Intranet


 A hulladékgazdálkodási közszolgáltatásról és annak kötelező igénybevételéről szóló önkormányzati rendelet hatályon kívül helyezéséről szóló rendelet megalkotása volt többek között Pécs közgyűlésének egyik napirendi pontja tegnap. Ruzsa Csaba alpolgármester induklása szerint, idézzük: július 1-től a MOL/MOHU végzi a hulladékgazdálkodást, ezért van szükség a rendelet hatályon kívül helyezésére. Az ügyben a közgyűlés megszavazta az előterjesztést, ám Topán László képviselő rákérdezett: milyen változásra számíthatnak a Dél-Kom munkavállalói? Ruzsa csaba mindenkit megnyugtatott, hogy, idézzük: munkavállalói kockázatot nem látunk sem a Biokomnál, sem a Dél-Komnál. A közgyűlés jegyzőkönyve a PécsMa tegnap délutáni kiadásában, Nimmerfroh Ferenc szerkesztésében olvasható el. Képünkön: Ruzsa Csaba.