Több bejelentés érkezett a kecskeméti-lajosmizsei tanyavilágban virágzó illegális hulladékgazdálkodásról a rendőrséghez az elmúlt időszakban. Nem egy “vállalkozó” például úgy próbált megszabadulni a veszélyes hulladékoktól, hogy elásta vagy elégette azt. A KecsUP! (szerző: Flekk Alex) tegnap esti kiadásában számolt be a nyomozások eredményeiről, a Kecskemét Online pedig ma hajnalban adott részletesebb, képriporttal illusztrált beszámolót (szöveg: Rádi Mónika, fotó: Szabó Gabriella). A fényképek tanúsága szerint a szervek még rendőrautót is találtak a hulladék között.

