Dél-Kom Sajtófigyelő is beszámolt tegnapi kiadásában – a
PécsMa nyomán – arról, hogy mindösszesen 123 köbméternyi, illegálisan lerakott hulladéktól szabadította meg Győrtelepet a Biokom. Szerkesztőségi cikkében a
Bama és az Új Dunántúli Napló is reagált a hírre. A megyei hírforrás kiemeli: a sok felhalmozott szemét együtt járt a rágcsálók elszaporodásával, emiatt a közterületek átfogó patkányirtását is elvégezteti a Biokom. Mint írják, társvállalatunk eddig több mint 25 kamerát szerzett be és helyezett ki városszerte az illegális hulladéklerakás szempontjából frekventált területek megfigyelésére. A kamerák felvételeit a Pécsi Közterületfelügyelet munkatársai figyelik, és ők teszik meg a szükséges intézkedéseket. A tudósítást a
Hírstart is szemlézte, amely a
Pécsi Stop anyagát is olvasásra ajánlja.