Végre találatot jelzett a városi portál hírcsengője: három nappal azután, hogy a Dél-Kom Sajtófigyelő is jelentette: a Pécsi Ellátó Központ valamint a Biokom rengeteg, illegálisan lerakott hulladékot takarított el a pécsi Győrtelepről, a Pécs Aktuál is tájékoztatást adott az eseményről. A cikk vége kissé szerencsétlen: épp a jövő heti bezárások előtt hívja föl a figyelmet hulladékudvaraink működésére.