Bőséges tájékoztatást ad a fenti címen szolgáltatási területünk egyik városa, Bonyhád a település hírportálján a július elsejétől a hulldékgazdálkodásban életbe lépő változásokról. Mint hangsúlyozzák a lakossági szemétszállítást illetően alapvetően nem következik be semmilyen fordulat. A továbbiakban a Dél-Kom Sajtófigyelő olvasói számára már ismert nóvumok szerepelnek a cikkben, illetve a szerző fölhívja a figyelmet, hogy az esetlegesen várható változásokról a MOHU és Bonyhád Város Önkormányzata tájékoztatja a jövőben a lakosságot.