A MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. július 1-jétől a körforgásos gazdálkodás megvalósításának előmozdítása és a hulladékgazdálkodás hatékonyságának növelése érdekében a hulladékgyűjtő udvarok működésében is fejlesztéseket, változtatásokat hajt végre – közölte a Szeged.hu (riporter: Garai Szakács László) érdeklődésére a vállalat. A következő hónaptól az eddig érvényes területi megkötések nélkül bármely hulladékudvar szolgáltatásait országosan igénybe vehetjük már egy magyarországi lakcímkártya felmutatásával. Annak ellenére, hogy a lakcímkártya elég a szolgáltatás igénybevételéhez, nem lehet csak úgy odamenni: a MOHU előzetes regisztrációs rendszert is bevezet. Ez azt jelenti, hogy időpontot kell foglalni, amire egyébként június 26-ától nyílik lehetőség, online.