Raisz Anikó, az Energiaügyi Minisztérium környezetügyért és körforgásos gazdaságért felelős államtitkára szerdán, az InfoRádió Aréna adásában oda nyilatkozott, hogy július elsején hatályba lépő új hulladékgazdálkodási rendszerben ugyanazok szállítják el a hulladékot, aki korábban is tették, mivel a koncesszor ugyanazokkal kötött szolgáltatói szerződést. A Magyar Nemzet ma reggeli kiadásában kivonatolja az az államtitkárasszonnyal készített interjú legfontosabb megállapításait. Képünkön: Raisz Anikó.
