2022, március
- A világon egyedülálló központ Magyarországon (2022. 03. 08.)
- 15 alternatíva az egyszerhasználatos dolgok helyett (2022. 03. 08.)
- Döbbenetes dolgokat találtak a szemétszedők a Pál-völgyi-barlangnál (2022. 03. 08.)
- A Dél-Komnál marad a maszk (2022. 03. 08.)
- Új utakra kell terelni a műanyagok megítélését (2022. 03. 07.)
- Újrahasznosított műanyagok az autóiparnak (2022. 03. 07.)
- Szedték a szemetet a Mandulásban (2022. 03. 07.)
- Lítium-ion akkumulátorok: újabb ökokatasztrófa? (2022. 03. 07.)
- Megújult a Hulladékradar applikáció (2022. 03. 07.)
- Bődületes mennyiségű műanyag mindenütt (2022. 03. 04.)
- Élelmiszermaradék és hulladék (2022. 03. 04.)
- Szemétszedés a Mandulásban szombaton (2022. 03. 04.)
- Szeretnénk, ha minél több helyen bevezetnék (2022. 03. 04.)
- Fórum a hulladékszállítási rendszer változásairól – Pécs TV archív (2022. 03. 04.)
- A műanyaghulladék miatti szennyezés már olyan súlyos, mint egy járvány (2022. 03. 03.)
- Az újrapapír világnapja (2022. 03. 03.)
- Több pécsi helyszínre került használtolaj-gyűjtő (2022. 03. 03.)
- Rövid hír házunk tájáról (2022. 03. 03.)
- Még mindig füstöl a ráckevei illegális lerakó (2022. 03. 03.)
- Sellyén már mindenről tudnak (2022. 03. 03.)
- Elindította Tik-Tok csatornáját a MiReHu (2022. 03. 03.)
- Amit a komposztálásról tudni kell (2022. 03. 02.)
- Városi szeméthegyek, nyitott kukák? (2022. 03. 02.)
- Hogyan élhetünk szemét nélkül? (2022. 03. 01.)
- 2020-ban végre csökkent a műanyagok felhasználása (2022. 03. 01.)
- Ne dobjuk ki a kávézaccot! (2022. 03. 01.)
- Újabb archív filmek a pécsi hulladékgazdálkodásról (2022. 03. 01.)
2022, február
- 8000 tonna hulladék Kiskörénél (2022. 02. 28.)
- Érdemes visszavinni az e-hulladékot (2022. 02. 28.)
- Néhol otthagyja a lombot a Biokom (2022. 02. 28.)
- Elszállítja a zöldhulladékot a Dél-Kom (2022. 02. 28.)