Dr. Leitol Csaba (kereskedelmi és marketingigazgató, BIOKOM Kft.) és Vadas László (szállítási üzemvezető, BIOKOM Kft.) tartott televíziós fórumot 2000. október 31-én az egykori Pécs TV stúdiójában. A beszélgetésben Dr. Kosztka Ferenc (jogtanácsos, Polgármesteri Hivatal) vett még részt, a moderátor Szijártó Ildikó volt. A fórumról készült, töredékes felvétel tegnap került föl a Csorba Győző Könyvtár YouTube csatornájára, újabb ékes bizonyítékaként annak, hogy milyen szerepe lehetne ma is városunkban egy közösségi televíziónak.