A fenti címmel szerez konferenciát az Országős Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet március 12-én. Az eseményre a merokanal.hu hívja föl a figyelmet. A munkacsoportos megbeszélés a hatóságok (NÉBIH, NNK) és a szakmai szervezetek (ÉLOSZ, KÖZSZÖV, MDOSZ, VIMOSZ) közreműködésével, online valósul meg. Regisztrálni ugyancsak a gasztromagazin felületén lehet. A határidő március 8-a, 16 óra.