Fenntarthatóság a városüzemeltetésben: a cél, hogy még zöldebb legyen Pécs! Ezzel a címmel jelentette meg szerkesztőségi cikkét a PécsMa a mögöttünk hagyott hétvégén. Az írás a Biokom sajtóközleménye alapján készült, és többek között rögzíti a tényt, hogy a kevésbé frekventált területeken a cég otthagyja a lombot. Ez nemcsak a talaj szervesanyag utánpótlását biztosítja, hanem búvóhelyet jelent az állatok számára is. Arról nem is beszélve, hogy a szállítási munkák csökkentésével a környezeti terhelés is kisebb.