Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
A Dél-Komnál marad a maszk | Dél-kom Intranet


Újsághír lett belőle, hogy cégünk továbbra is kéri a maszk viselését az ügyfélszolgálaton és az ügyfélképviseleteken. A Pécs Aktuál tegnap esti kiadásában Török Mónika tudósított. A döntést az újságíró nem minősítette és nem kommentálta.

https://pecsaktual.hu/hirek/a-del-komnal-marad-a-maszk/

A rövid cikk kiemelte ugyanakkor, hogy a Pécs Siklósi úti és a Búza téri, valamint a mohácsi és a komlói ügyfélszolgálatán személyes ügyintézésre csak előzetes időpontfoglalással van lehetőség.

Vállalatunk intézkedése egyébként összhangban lévőnek látszik azzal az országos trenddel, amelyről a Népszavában olvashatunk a Nem múlt el a járványveszély, van, ahol a lazítás ellenére is ajánlják a maszkot című írásban. A cikk szerzője fontosnak tartja hangsúlyozni, hogy Ukrajnában mindössze 35 százalékos az átoltottság, s amíg onnan ilyen nagy tömegben jönnek az emberek, továbbra is komoly veszélyt jelent a koronavírus.

https://www.nepszava.hu/3149037_koronavirus-jarvany-magyarorszag-lazitas-maszk-menekultek