Újsághír lett belőle, hogy cégünk továbbra is kéri a maszk viselését az ügyfélszolgálaton és az ügyfélképviseleteken. A Pécs Aktuál tegnap esti kiadásában Török Mónika tudósított. A döntést az újságíró nem minősítette és nem kommentálta.
https://pecsaktual.hu/hirek/a-del-komnal-marad-a-maszk/
A rövid cikk kiemelte ugyanakkor, hogy a Pécs Siklósi úti és a Búza téri, valamint a mohácsi és a komlói ügyfélszolgálatán személyes ügyintézésre csak előzetes időpontfoglalással van lehetőség.
Vállalatunk intézkedése egyébként összhangban lévőnek látszik azzal az országos trenddel, amelyről a Népszavában olvashatunk a Nem múlt el a járványveszély, van, ahol a lazítás ellenére is ajánlják a maszkot című írásban. A cikk szerzője fontosnak tartja hangsúlyozni, hogy Ukrajnában mindössze 35 százalékos az átoltottság, s amíg onnan ilyen nagy tömegben jönnek az emberek, továbbra is komoly veszélyt jelent a koronavírus.
https://www.nepszava.hu/3149037_koronavirus-jarvany-magyarorszag-lazitas-maszk-menekultek