Több mint fél tonna, 57 zsák hulladékot gyűjtött össze a néha Mandulás kemping terültén, illetve a Dömörkapu térségében a Made in Pécs kezdeményzésére néhányí tucat fiatalember a mögöttünk hagyott szombaton. A helyi napilapok egy-egy mínuszos hírt szenteltek az akcinak, bővebb terjedelemben a Made in Pécs Facebook-oldala számolt be az eseményről, amelyről képriportot is közreadtak. A képek némelyikén föltűnnek ugyan biokomos kollégáink, de a szövegben nem szerepel, hogy a zsákokat is ők biztosították, illetve, hogy feláldozva pihenőnapjukat, az összes szemetet ők szállították el.
