A Made in Pécs szemétszedő akciót szervez a Mandulás Camping környékén szombat reggel 9 órától, melyre minden segíteni szándékozót szeretettel vár – a hírt a Dél-Kom Sajtófigyelés közölte már, most több kisebb, helyi internetes napilap is foglalkozik a témával. A terjedelmet tekintve a BaHír ma reggeli kiadásában Szabó András cikkét ajánlhatjuk figylmükbe. Az írás megemlíti, hogy az összegyűjtött hulladékot a BIOKOM Kft munkatársai azonnal elszállítják.