2022, szeptember
- Megint a szemét égett, megint Patacson (2022. 09. 06.)
- Sárospatakról startol a III. Bodrogi PET Kupa (2022. 09. 06.)
- Folytatódik a hulladék-roadshow Borsodban (2022. 09. 06.)
- Zöldre fest, de nem tesz érdemi lépéseket a műanyagok ellen a Coca Cola (2022. 09. 06.)
- Befellegzett a szelektív szigeteknek? (2022. 09. 06.)
- A konyhai hulladék egy év alatt teljesen átalakul (2022. 09. 05.)
- Hihetetlen mennyiségű hulladék a fesztiválon (2022. 09. 05.)
- Megvan, hogy kik felelősek a Csendes-óceán szemétszigetének kialakulásáért (2022. 09. 05.)
- Újabb cégvezetőt váltott le Pécsen a városvezetés – ismét a Dél-Kom a téma (2022. 09. 05.)
- Tönkreteszik a szelektív kukákat Győrben (2022. 09. 02.)
- Jó példák az élelmiszer-hulladék mértékének csökkentése érdekében (2022. 09. 02.)
- Nyilvános a Postagalamb utcai hulladékudvar engedélye (2022. 09. 02.)
- Fordulat a hulladékgazdálkodásban? (2022. 09. 01.)
- Ötven illegális hulladéklerakó Somogyban (2022. 09. 01.)
- Sörösdoboz-kisokos (2022. 09. 01.)
- Megkötötték a koncessziós szerződést, 2053-ban jár le (2022. 09. 01.)
2022, augusztus
- Mayer Edit túl szigorúan fogta a pénzt (2022. 08. 31.)
- Hihetetlen, mi történik a konyhai hulladékkal egy év alatt… (2022. 08. 31.)
- Indul az őszi lomtalanítási szezon a Dél-Kom szolgáltatási területén (2022. 08. 31.)
- Zöldíteni a fesztiválokat – ez elkerülhetetlen lesz (2022. 08. 30.)
- Nagy előrelépés a műanyag szemét lebontása felé vezető úton (2022. 08. 30.)
- Zöld is lehet az iskolakezdés (2022. 08. 30.)
- Megnyílt hazánk egyik legnagyobb hulladékudvara (2022. 08. 30.)
- A Tisza nevében (2022. 08. 30.)
- A főváros külön gyűjti a konyhai hulladékot januártól – Szlovákiában (2022. 08. 29.)
- Illegálisan tárolták a veszélyes hulladékot (2022. 08. 29.)
- Bérvita miatt sztrájkolnak a köztisztaságiak (2022. 08. 29.)
- Közzétették kaposszekcsői engedélyünket (2022. 08. 29.)
- Gyűjtősziget (2022. 08. 29.)
- Hét új embert vennénk fel? – cikk a Dél-Komról (2022. 08. 26.)
- Virágot adnak hulladékért (2022. 08. 26.)