Ötven bejelentés érkezett a Hulladékradar alkalmazáson keresztül a területi hulladékgazdálkodási hatósághoz Somogyban, írta meg tegnapi, késő esti kiadásában a SONLINE (szerző: MW). Az engedéllyel nem rendelkező hulladékgyűjtők és autóbontók szabálysértést követnek el, felderítésükhöz a hatóság együttműködik a rendőrséggel és a NAV illetékes szerveivel.