Nem fukarkodik a jelzőkkel a HellóVidék: Elképsztő pofátlanság című cikkükben számolnak be róla, hogy a Balassagyarmati Járási Ügyészség vádat emelt egy 50 és egy 47 éves férfi ellen. A vállalkozók a munkájuk során elbontott azbesztpalát Varsány területén, illegálisan helyezték el. A veszélyes hulladék nem megfelelő elhelyezése bűncselekmény, az ügyészség kiemelten magas pénzbírság kiszabását javasolja vádiratában.