Európai körképet ad az élelmiszer-hulladék mértékének csökkentése érdekében tett erőfeszítésekről a Humusz Szövetség web-oldala (szerző: Gyuri). Az utóbbi években több uniós régióban kerültek bevezetésre olyan, az élelmiszer-hulladék csökkentését célzó hatékony intézkedések, amelyek pozitív példaként szolgálhatnak az Unió más régiói számára. Részletek a katalóniai törekvésekről IDE, a litván erőfeszítésekről IDE, a francia törvényi változásokról IDE, az írországi árkedvezményekről pedig IDE kattintva olvashatók, magyar nyelven.
Az élelmiszerhulladékokkal foglalkozik egy mai publikációban a Nemzeti Népegészségügyi Központ által működtetett Egészségvonal is, és ad hasznos tanácsokat a emnnyiség csökkentésére, illetve a gondosság mellett is keletkező élelmiszerhulladék hasznosítására. Kedvcsinálónak álljon itt néhány szédítő adat: az Európai Unió 28 tagországában évente 88 millió tonna élelmiszerhulladék keletkezik. A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal kutatási eredményei szerint Magyarországon évente kb. 1,8 millió tonna élelmiszer-hulladék keletkezik, ami élelmiszer-vásárlásunk 10-11%-át teszi ki. Ennek jelentős hányada a háztartásokban gyűlik össze, ami megközelítőleg 68 kg élelmiszer-hulladékot jelent évente, fejenként. A lakosságszámmal beszorozva ez 650 millió kilogramm hulladékot jelent!