Az Új Dunántúli Napló és a BAMA fiyelmét sem kerülte el vállalatunk cégvezető-cseréje – a hírportál ma reggeli kiadásában elemzi a történteket (szerző: B.M., azaz Bóka Máté). A fent idézett címmel (Újabb cégvezetőt váltott le Pécsen a városvezetés – hét szóból kettőben van benne, hogy vezet) korreláló nyelvi igénytelenséggel megírt dolgozat az eddigi vádak, olykor hazugságok mellett új adalékkal is szolgál. Az ÚDN birtokába került ugyanis egy munkaanyag, amelyből kiderül: a Dél-Kom szervezeti struktúráját is átalakítják, Skutnik Tibor (új cégvezetőnk – a Szerk.) alatt hat különböző vezető tevékenykedhet majd. Az írás utal a MOL nyertes koncessziós pályázati anyagában foglatakra, és leszögezi, idézzük: egy esztendeje maradt a szocialista–DK-s városvezetőknek arra, hogy kezükben tartsák a céget és annak pénzügyeit, személyzeti politikáját.

