2025, március
- 2,7 millió mobiltelefon lapul a hazai fiókokban (2025. 03. 26.)
- Szélturbinák újrahasznosítására találtak megoldást Kínában (2025. 03. 18.)
- Áprilisban újra megszervezik a TeSzedd! akciót (2025. 03. 18.)
- Figyeljünk a sünikre a tavaszi kertrendezés során! (2025. 03. 11.)
- Módosult az európai hulladékjegyzék az elemek, akkumulátorok esetében (2025. 03. 11.)
- Megújul az észak-macedóniai hulladékgazdálkodás (2025. 03. 11.)
- A Sziget Fesztivál zöld szintet lépett (2025. 03. 10.)
- Szomszédvita: ezt tegyük, ha a szomszéd tavasszal befüstöli a kertünket (2025. 03. 10.)
- Százasával lehet bedobni a palackokat a MOHU tervei szerint (2025. 03. 10.)
2025, február
- Személyi változás (2025. 02. 26.)
- Kötelező a textilhulladék szelektív gyűjtése – hírösszefoglalónk (2025. 02. 26.)
- A betétdíjas polisztirol tönkreteszi a PET újrahasznosítást? (2025. 02. 26.)
- Abaligeti lomtalanítás (2025. 02. 26.)
- Gigacikk a Pénzcentrumban a Dél-Kom lomtalanítási gyakorlatáról (2025. 02. 26.)
- Régi idők lomija (2025. 02. 25.)
- Különleges hulladék okoz problémát az égetőműveknek (2025. 02. 25.)
- Indul a lomtalanítási szezon (2025. 02. 25.)
- Kedden érkezik a hulladékszállító (2025. 02. 24.)
- Macskaalom se kerülhet a komposztra (2025. 02. 24.)
- “Mobilbányászat”: a DSL-routert régi okostelefon-alkatrészekből készítették (2025. 02. 24.)
- Könnyen profi hulladékválogatóvá válhatunk (2025. 02. 24.)
- A kupakgyűjtő szívek alkonya – hírösszefoglalónk (2025. 02. 24.)
- Ez már a vég, még ma is hevernek a pécsi utcákon kidobott karácsonyfák (2025. 02. 14.)
- A kővágószőlősii önkormányzat összeszedte a legfontosabb információkat a lomtalanításról (2025. 02. 14.)
- Ismét az italcsomagolás visszaváltását támadja a Bama (2025. 02. 14.)
- Már legalább 25 százalékban újrahasznosított műanyagot kell a palackoknak tartalmazniuk (2025. 02. 14.)
- Viták nyomában: február 28-án, a Belvárosban kezdődik a budapesti lomtalanítás (2025. 02. 14.)
- Még több műanyagot használ majd a Coca-Cola (2025. 02. 13.)
- Jöhet a cigicsikk visszaváltó automata? (2025. 02. 13.)
- Az osztrák hulladékipar évente 9 milliárd eurós bevételt termel (2025. 02. 13.)
- A lomizás vállalkozás, százezer ember életén segít (2025. 02. 13.)