Adinitrogén-oxid-(nevetőgáz vagy kéjgáz) patronok növekvő mértékű bódítószer-használata nemcsak a fiatalok egészségére, hanem a hulladékégető üzemek működésére is jelentős veszélyeket rejt. Az elmúlt hónapokban egyre több bejelentés érkezett az üzemekben történt incidensekről és műszaki nehézségekről – számol be róla a Don’t waste it.
