Ezzel a címmel a Bama felületén Kaszás Endre puffog. A cikk azután már közel sem ennyire harcias. Kaszás megírja, hogy a karácsonyfák kidobására február eleje után is adódik lehetőség: pécsi hulladékudvarokban a lakosság is bármikor leadhatja azokat. (Via: V.E.)