Kénytelen lehet több műanyag palackos italt értékesíteni a Coca-Cola az Egyesült Államokban, ha Donald Trump elnök vámjai miatt az alumíniumdobozok drágulnak – mondta James Quincey, a vállalat vezérigazgatója a BBC szerint. A döntésre azért kényszerülhet a világ legnagyobb üdítőgyártója, mert Trump 25 százalékos importadót rendelt el az Amerikába érkező összes acélra és alumíniumra. A fejleményekről magyar nyelven elsőként a 444 számlt be.