Az új hírportál, a Nemzeti.Net tegnap adta közre a pécsi karácsonyfák sorsáról szóló összeállítást, amelynek elemei föltüntek már a hazai sajtóban (a Dél-Kom Sajtófigyelő összefoglalóit itt és itt találják olvasóink).
A fák elszállításáról a Biokom Nonprofit Kft. gondoskodik
– írják, ahogy ezt már a korábbi dolgozatokban is láttuk. A cikk nem tartalmaz amúgy semmiféle újdonságot.