A Magyar Mezőgazdaság és a Nemzeti Agro (átvéve és kiegészítve egy MTI hírt) tegnapi számában megszólaltatta Rudolf Pétert, a pécsi erőművet működtető Pannon Hőerőmű Zrt. vezérigazgatóját, aki odanyilatkozott, hogy
a Pannon Hőerőmű Zrt. a karácsonyfagyűjtő akciójával nem pusztán megújuló energiaforrást biztosít a helyieknek, de még a hulladékgazdálkodást is segíti, teljes mértékben mentesítve az utcákat, lerakókat az eldobott, elszáradt fáktól.
Hm.
Ugyanaezt a kijelentést a BaranyaVár hasábjain, sőt, jóval bővebben az Energiaoldal felületén is visszaolvashatják, akik elsőre nem könnyen értelmezik.