Vérmérséklettől és pártállástól függően értékelik a tegnap esti, ma reggeli lapfelületek a Pécsett még föllelhető karácsonyfa-vázakat, torzókat. A Dél-Kom Sajtófigyelő is mergírta Wald Kata szokásos, hamisított olvasói leveleinek sorozatából a vonatkozó részt, cégünk erre reagált a BAMA és az Új Dunántúli Napló hasábjain. Tóth Viktóriának sikerült úgy tekergetni a mondatokat, hogy abból nem könnyű kihámozni vállalatunk állásfoglalását. Sokkal nagyobb terjedelmű, kiemelt olvasnivaló a korábbról idézett levél és az általánosságok sora. Töth hetet-havat összehord, kiértékeli az eddigi eredményeket (közel negyven tonna fenyőfát gyűjtöttünk be), leírja a biomassza hasznosításának módját. A PécsMa szerkesztőségi cikkében össze-vissza keveri a Dél-Komot és a Biokomot, a Biokom senki által nem látott közleményére hivatkozik, és egyébként cégünk korábbi közleményéből is idéz. A PécsAktuál a földlabdás fenyőfa-felajánlásokkal foglalkozik főképpen.
Vajon élnek-e még Pécsett újságírók?