A cégcsoportunkat olthatatlan gyűlölelttel ostorozó Wald Kata, az Új Dunántúli Napló és a Bama újdondásza ezúttal a kidobott karácsonyfák ügyében hamisított olvasói leveleket.
Rengeteg helyen látni még a kukák mellett a tűlevelűeket. Lesz vajon idő ezeket szerdáig begyűjteni?
– teszi föl a kérdést a nyilván jóggal fölháborodott mű-előfizető. Egy másik ál-személy így “ír”:
Január vége van. Talán itt lenne az ideje végre cselekedni!
