Szekszárdon (a hulladéktároló edények szigorú zárva tártása mellett) bevetik a sólymokat a varjak ellen, amint ezt a Dél-Kom Sajtófigyelő is megírta tegnap. Wald Kata nyilván olvashatta ugyanazt a forrást, amelyből szerény létszámú szerkesztőségünk is dolgozott, és hazugságrovatában olvasói levéllé szerkesztette azt. A Biokom állásfoglalását követelő sorait a BAMA felületén olvashatják.