A PécsMa is foglalkozik felületén a címben olvasható kérdéssel, amely már napokkal ezelőtt megjelent a Dél-Kom Sajtófigyelő hasábjain. A szerződés meghiúsulása esetén sem maradna az utcán a szemét, írják, ilyen esetben a katasztrófavédelem gondoskodik a hulladék elszállításáról – vélhetően, a pécsi cég dolgozóinak és gépeinek kivezénylésével.