Országos sajtóvihart kavart a Dél-Kom Sajtófigyelő által is szemlézett tegnapi Népszava-riport arról, hogy a helyi hulladékkezelő cégek alaposan meglepődtek, amikor novemberben megkapták a koordinátorok jövő évi árajánlatát, ugyanis az ideinél minimum tíz százalékkal kevesebbet kapnának munkájukért. A helyzetet mai kiadásában elemzi az egyik érintett terület lapja, a HírBalaton. Rövid összefoglalót ad a Magyar Hang is.