2023 júliusától – az állammal kötött koncessziós szerződés értelmében 35 éven át – a Mol által alapított Mohu Zrt. a kommunális hulladékkezelés magyarországi integrátora. A Mohu térségi koordinátorokon keresztül tart kapcsolatot a helyi hulladékkezelő cégekkel. Utóbbiak – amelyek a hulladékszállítás és -szelektálás dolgát valójában elvégzik – alaposan meglepődtek, amikor novemberben megkapták a koordinátorok jövő évi árajánlatát, ugyanis az ideinél minimum tíz százalékkal kevesebbet kapnak a munkájukért.
Az nyomott átvételi ár ellen nyíltan szinte csak a dél-dunántúli városok vezetői lázadtak fel, attól tartva, hogy: sok év alatt felépített, korszerűen felszerelt, jól működő, gazdaságilag stabil cégeik tönkremehetnek. Először és leghatározottabban Siófok független polgármestere, Lengyel Róbert szólalt fel az önkormányzat „megzsarolása” ellen. Lengyel november végén a Facebook-oldalán azt a véleményét osztotta meg olvasóival, hogy szándékosan tönkre akarják tenni a Balaton-parti város tulajdonában lévő hulladékkezelőt, a Siokom NKft.-t. A polgármester szerint a cél az, hogy egy „kebelbeli” cégre bízzák a hulladékszállítást, mondván:
azok olcsóbban dolgoznak, ám ha megszerzik ezt a piacot (is), akkor később kedvükre emelhetik az árat.
Az ügyben véleményt nyilvánított Witzmann Mihály, a térség fideszes parlamenti képviselője is, aki Lengyelt erősítette.
A szolgáltatóváltás gondolatával nem értek egyet, nem támogatom!… A térségi hulladékgyűjtési szolgáltatás biztonsága érdekében mindent megteszek, hogy a jelenlegi rendszer fennmaradjon
– írta saját Facebook-oldalán a kormánypárti politikus. Nagykanizsán nem fogadták el a KHG ajánlatát. Itt és 111, környékbeli településen a nagykanizsai önkormányzat tulajdonában álló Viridis-Pannonia Hulladékgazdálkodási Közszolgáltató Nonprofit Kft. végzi a hulladékszállítással és -kezeléssel kapcsolatos feladatokat. Horváth Jácint, a dél-zalai város ellenzéki polgármestere elmondta, hogy a Mohu már 2024-ben is kevesebbet volt hajlandó fizetni a hulladék szállításért, mint 2023-ban, a jövő évre adott ajánlat viszont a mostaninál is sokkal alacsonyabb.
A vegyeshulladék-szállításért például 20 százalékkal kevesebbet fizetnének
– mondta a polgármester.
Hasonló a helyzet Baranyában is. A 319 település 420 ezer lakójának hulladékát elfuvarozó és kezelő pécsi Dél-Kom NKft. is 10 százalékkal alacsonyabb árajánlatot kapott a KHG-tól, s a baranyai megyeszékhely tulajdonában lévő cég eddig nem írta alá kontraktust. Bíró Péter, a Dél-Kom ügyvezetője csak annyit mondott, hogy tárgyalnak még. Péterffy Attila, Pécs ellenzéki összefogással megválasztott polgármestere viszont nem titkolta, hogy ő tiltotta meg az aláírást,
mert ha az megtörténne, akkor a 10 milliárdos árbevételű Dél-Kom egyből 250 milliót vesztene, s ez akár veszteségbe sodorhatná a városi céget, hisz számítani kell arra is, hogy az infláció jelentősen emeli a kft. működési költségeit
– ezért a Dél-Kom eleve árat szeretett volna emelni. Pécs-Baranyában egyébként nem próbált a KHG ellencéget csatasorba állítani, legalább is oly módon nem, hogy átcsalja a Dél-Kom dolgozóit önmagához.
Tegyük hozzá, hogy a Dél-Kom, ha elvesztené a szállítás jogát, akkor se állna le, hisz a kft. hulladékválogatással foglalkozó telephelyeinek van szerződése a Mohuval 2025 végéig, s az adna elegendő munkát a cégnek a redukált fennmaradáshoz – írja Szemétháború a Dél-Dunántúlon című írásában a Népszava.
Javarészt a Népszava cikkéből dolgozott a Greenfo (bár néhány önálló észrevételt is tett) és a Telex is, amely a Népszava információival kapcsolatban kereste a MOHU kommunikációs osztályát, ám választ nem kapott. A hírt röviden összefoglalta a HVG is.