A téma ezúttal (amint azt a Dél-Kom Sajtófigyelő is megírta) az élelmiszer-pazarlás. Elsősorban olyan akciókat várnak, amelyek középpontjában az élelmiszer-fogyasztás ökológiai lábnyomának csökkentése, az élelmiszer-maradványok újrafelhasználása, újrahasznosítása áll, valamint fenntarthatóságra és ismeretszerzésre sarkallnak – közölte az Energiaügyi Minisztérium vasárnap az MTI-vel. További részletek az Alternatív Energia hasábjain.