Megkezdődött a MOHU Mol Hulladékgazdálkodási Zrt. textilgyűjtőkonténer-telepítési programja, közölte a cég. Ahogy a Dél-Kom Sajtófigyelő is megírta, az új edényzetekből az elsők között kap Mohács. A Sokszínű Vidék most terjedelmesebb háttéranyagot közöl a tervezett telepítésekről.