Nem fogják elhinni! Ismét tűz keletkezett szerda este a komlói Vértanúk utca egyik társasházának hulladéktárolójában, ahol egy nagyméretű kuka égett. Ahogy a Dél-Kom Sajtófigyelő is megírta: pár napja ugyanabban a tízemeletes épületben csaptal fel a lángok. A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a hulladékgyűjtőben papír, műanyag és kommunális hulladék égett, a szemétledobó alja megolvadt, illetve a lépcsőház füsttel telítődött. A város hivatásos tűzoltói eloltották a lángokat, és kiszellőztették a lépcsőházat. A műveleti szolgálat az ismétlődő esetek nyomán bűncselekmény gyanúja miatt folytat helyszíni szemlét A hírt a Pécs Aktuál .közölte.