Kigyulladt egy kuka egy komlói társasházban szerda este. A tűzeset az épület hulladéktárolójában keletkezett, ahol egy nagyméretű kuka égett. A város hivatásos tűzoltói eloltották a lángokat, és kiszellőztették a lépcsőházat, amely megtelt füsttel – jelentette tegnap késő éjjel a BAMA és ma reggel az Új Dunántúli Napló (szerző: Czeczon Enikő).. A lap megkeresésére a Baranya Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője, Horváth Nikolett Csilla a Dél-Kom Sajtófigyelő hírzártáig nem válaszolt. A Pécs Aktuál képet is közölt, bár azt nem írták meg, hogy a fotó csak illusztráció-e (gyanús), vagy a helyszínen készült. A lap egyébként tudni véli, hogy a lakóknak nem kellett elhagyniuk otthonaikat.
