A MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt., a BIOKOM NKft. és a Dél-Kom NKft. bevonásával jártunk utána annak, hogy mire is jó a barna kuka. Arra is fény derült, hogy Pécsen ki felelős a zöldhulladék elszállításáért, és hogy a MOHU szándékozik-e ezen változtatni
– kezdi írását Tóth Dávid a BAMA és az Új Dunántúli Napló hasábjain. Ugyanaz a Tóth Dávid, aki kapitális baromságokat hordott össze a témában korábban, lásd a Dél-Kom Sajtófigyelő akkori szemléjét.
Egy olvasónk jelezte, hogy tévedünk a szemétlerakó tartály használatával kapcsolatban, ám ez csak részben volt igaz.
– vélekedik a népszerű szerző. A cikk ismét baromi zavaros, ha bárki olvasóink közül tisztább képet lát, jelentkezzen. A helyes megfejtők között cipőkanalat sorsolunk ki.