Ugye, bravúr-cím? Tóth Dávid példátlan leleménye az Új Dunántúli Napló és a Bama felületein látott napvilágot ma reggel. A cikk színvonala átfedésben van a címével. Szerzője azt ígéri, hogy megmutatja: mire használható a barna kuka. Azt állítja, hogy minden biológiailag lebomló szerves hulladékot csomagolás nélkül be lehet dobni szemetesbe, ami a konyhában keletkezett:
- zöldségeket és gyümölcsöket
- kávézaccot
- tojáshéjat
- pékárukat
- főtt ételmaradékot
- tejtermékeket
- konzerveket
- húskészítményeket.
Sokan még azt sem tudják, hogy mit szabad beledobni a barna szemetesbe
– írja Tóth Dávid. Te sem, kicsi szív!