Hatalmas illegális hulldéklerakó szemetéből is magával ragadott egy jókora mennyiséget a Duna Csepelnél, adta hírül a napokban több napilap, és szemlézte azt a Dél-Kom Sajtófigyelő is. A Liner arról ad most hírt, hogy döntés született a maradék elszállításáról. Orbán Viktor miniszterelnök reggeli, rendkívüli árvízi sajtótájékoztatóján külön kitért a csepeli helyzetre is. Megerősítette: külön törvénymódosítást kért, hogy a lehető leghamarabb eltüntetésre kerüljenek az illegális hulladékok. A Pest Vármegyei Kormányhivatal haladéktalanul elszállíttatja a csepeli illegális hulladékot – közölte is hamarosan a hivatal az MTI-hez eljuttatott közleményében.