Legalábbis az Új Dunántúli Napló és a Bama szerint. Természetesen nem palackokról, hanem általánosságban véve italcsomagálásról van szó, a múlt heti közlésekből ki is derült, hogy ennek kb. háromnegyede csak a palack. A tegnap megjelent cikk semmiféle többletinformációt nem tartalmaz az említett, múlt heti híradásokhoz képest, amelyeket már a Dél-Kom Sajtófigyelő is szemlézett. Kapcsolódó hír, hogy a Mohu Adományozz a RE-ponttal! címmel rövidfilmet tett közzé a legnépszerűbb videómegosztó csatornán.