A szelektív hulladékgyűjtést ösztönző programja keretében országszerte több mint egymillió kukát oszt ki a MOHU 2025 végéig lakossági ügyfelek számára olyan területeken, ahol a papír-műanyag-fém hulladékok gyűjtése eddig zsákokban történt – ahogy ezt a Dél-Kom Sajtófigyelő is szemlézte. A Trade Magazin a bejelentés kapcsán most arról cikkez, hogy az élelmiszer-hulladékok gyűjtéséhez további 16 ezer 120 literes, illetve 384 ezer 5 literes edény szerez be a cég, kiterjesztve a rendszert újabb településekre is.