Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Megszűnt a lomtalanítás Budapeesten – új fejezet? | Dél-kom Intranet


Megszűnt a lomtalanítás Budapesten – adta hírül a Dél-Kom Sajtófigyelő a hazai napilapok beszámolóira hivatkozva. A Népszava most tobáii fejleményekről számolt be. Ne szűnjön meg a házhoz menő lomtalanítás Budapesten! címmel online petíciót indított ugyanis az aHang  A civil szervezet szerint a 2025-től tervezett változtatás miatt rengetegen fognak majd illegálisan megszabadulni a lomjaiktól, akár az út szélén, akár egy parkban. A Mérce véleménycikkében pedig Kiss Soma Ábrahám azt írja: A hovatovább néha még a parkolást is akadályozó

lomokkal együtt a MOL eltünteti azokat is, akiket a rendszer maga kezel lomokként.

A mégoly rossz megélhetésüket más kidobott lomjaiból finanszírozó szegényeknek lesz ez a legnagyobb érvágás, de a „romkocsmák félhomályában merengő bölcsészek” és az autó nélküliek – sőt, még az autósok is, gondoljunk csak arra, milyen kaotikus jelenetek alakulhatnak ki a hulladéklerakó pontoknál – is ott vannak járulékos vesztesként.