Ismét visszatélrt egy régi-régi téma: az elképesztő módon elszaporodott pécsi varjak elleni harc gyenge láncszemeként újra a nyitva hagyott kukákat emlegeti a helyi sajtó. Amint arról a Dél-Kom Sajtófigyelő is beszámolt, az Új Dunántúli Napló és a BAMA rángatta elő a témát még tavaly, és úgy tűnik, idén is folytatódik a szájkarate. A BAMA egyelőre csak a városüzemeltetést ekézi, a BIOKOM cégneve még nem került elő, de ne legyenek kétségeink. Az újesztendő elhozza a folytatást.