Rákontráz a Magyar Nemzet néven megjelenő napi kiadány a Bama (a Dél-Kom Sajntófigyelő által is szemlézett) cikkére. Egyenesen azt a címet adták írásuknak, hogy Bűz és mocsok a baloldal vezette Pécsen. A cikkből kiderül, hogy a Kossuth téri helyzetet veszik górcső alá, és persze szidják társvállalatunkat, a Biokomot is.