A közterület-felügyeletet nem arra kellene utasítani, hogy a polgármester VIP parkolóját őrizze, hanem arra, hogy folyamatosan jelen legyen a város turisztikailag legfrekventáltabb közterületein és a szemetelőket határozott fellépéssel rendszabályozza
– nyilatkozza Barkóczi Csaba fideszes pécsi képviselő az Új Dunántúli Napló és a BAMA ma reggeli kiadásában. A szerző, a jó nevű újdondász, Bóka Máté Ciprián társvállaltunkat hibáztatja emígyen: láthatóan Biokom Nkft. (sic, névelő nélkül) és az önkormányzat részéről senki nem foglalkozik a területtel.