Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Rendben működik az új hulladékgazdálkodási rendszer | Dél-kom Intranet


A lakossági és az intézményi hulladék elszállítása is rendben zajlik az új, koncessziós hulladékgazdálkodási rendszer július 1-jei indulása óta – mondta a MOHU Hulladékgazdálkodási Zrt. vezérigazgatója a társaság hétfői online háttérbeszélgetésén. A beszélgetés részleteit a hazai szakportál, a Don’t waste it ismerteti. A részben nyilvános sajtóeseményen Pethő Zsolt vezérigazgató a hétvége témájával, a fémek átvételével kapcsolatban elmondta: a MOHU a koncessziós szerződés alapján az EU által előírt 65 százalékos újrahasznosítási arány elérését vállalta, és a koncessziónak része a lakosságnál keletkező fém- és elektronikai hulladék is.