Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Mol-koncesszió: inkább külföldre viszik az értékes hulladékot | Dél-kom Intranet


Szakmai szervezeteket és cégeket kérdezett a Szabad Európa arról, hogy mik a tapasztalataik a hulladékkoncessziós rendszerrel kapcsolatban. Beszéltünk néhány elégedett céggel, de a többség igen kritikus. A VOSZ főtitkára szerint sorra zárnak be a kis MÉH-telepek. A riport második része ma reggel jelent meg (szerző: Wiedmann Tamás, az elsőt a Dél-Kom Sajtófigyelő is szemlézte). Az új rendszerrel egyébként nem mindenki elégedetlen.

Elsősorban papír- és műanyaghulladékban dolgozunk együtt a Mol koncessziós cégével. A MOHU részéről az együttműködés mindig konstruktív volt a szerződéskötés folyamatától kezdve

– mondta például a Szabad Európának Karczub Mária, a Hamburger Recycling Hungary Kft. kereskedelmi vezetője.