Büszke lehet az Új Dunántúli Napló és a BAMA. annyi olvasói levelet kapnak, saját szájízük szerint valót, de annyit, hogy az csak na! Most megint elfogtak egy levelet.
Szokásos inkompetenciájával ugyanis lemaradt a barnyai MediaWorks a hírről, amelyről a Dél-Kom Sajtófigyelő közel egy hete már összefoglalót adott, hogy tudniillik július elsejével megszűnik a kupakgyűjtés. Most kreált olvasói levéllel (szerző: Wald Kata) igyekeznek pótolni a mulasztást.
Az is nagy kérdés számomra, hogy mi lesz a jövőben a közterületeken felállított kupakgyűjtő szívek sorsa. Kár lenne ezeket funkció nélkül hagyni
– írja az “olvasó”.